niedziela, 5 kwietnia 2015

Dni jakby inne...

Cześć!

Miewam czasami takie dni, w których wszystko wydaje się nie takie jak było. Nie chodzi o poczucie braku własnej wartości, ale o uczucie kogoś nowego w swoim ciele.
W te dni bywa tak, że nawet budzik wydaje mi się obcy. Jak co dzień gra Ariana, która tego dnia jest jakaś inna. Ma inny głos, taki jakby nowy. Moje śniadanie w standardzie jem przeglądając telefon, a wtedy przegryzam jakby pierwszy raz. Następną dziwną chwilą jest ubieranie się. Gdy założę luźną bluzkę nagle w mojej głowie pojawia się myśl Co ty z siebie robisz? Przecież nie jesteś dresem!, ale kiedy ubiorę ciaśniejszą Zbyt wyzywające! Czego od siebie chcesz? Jesteś gruba! I te Twoje żebra...* Nic wtedy nie jest dobre. W szkole na co dzień uczę się w miarę dobrze, lecz moje odczucie tego dnia jest takie, że ja powinnam nic nie umieć, bo inaczej będę pośmiewiskiem, samo chodzenie w kucyku na WF od razu przytacza odpychające własną mnie myśli.
Nienawidzę takich dni. Dobrze, że zdarzają się bardzo rzadko. Może ze 4 dni w roku. Kiedy opowiadam o nich znajomym patrzą na mnie jak na wariatkę, bo przecież "jak mogę czuć kogoś innego w swoim ciele?". Czułam, że muszę o tym tu napisać.

*moje żebra są bardzo specyficzne, ale o takich sprawach za niedługo pojawi się oddzielny post.

----------------------------------------------------------------------------------
20 Obserwatorów! Piękne! <3 Kocham was!7 komentarzy:

 1. Super post ! Piękne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post ! Piękne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mniewam takie dni.. są najgorsze. Ładne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. sama czasami tak miewam. Mam wrażenie, że robię coś pierwszy raz, jakby ktoś chciał mi zwrócić uwagę na ważność tej chwili, bo może być to już ostatnia. :)
  http://odrobina-ciepla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje obserwatorów
  :)
  Jestem ciekawa tych żeber :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasem też mam wrażenie, że jestem inną osobą. Nie jest to zbyt miłe.
  http://inneajednaktakiesame.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 20 obserwatorów... to nawet spora liczba, gratulacje :).

  http://emiemaila.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń