poniedziałek, 12 października 2015

Booktime #2 - Haul

Hej wszystkim!

Dzisiaj chciałabym pokazać wam, jakie książki kupiłam ostatnio. Było to dosyć dawno bo gdzieś w połowie wakacji, ale i tak chciałabym się tym z wami podzielić. 

Tahereh Mafi "Dotyk Julii"

Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija.
Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha.


Kupiłam ją w empiku.
Cena: 30,49 zł


Tahereh Mafi "Sekret Julii"

„Nareszcie wiem, co muszę zrobić, wreszcie jestem gotowa pomóc, wreszcie mam wrażenie, że może tym razem będę w stanie utrzymać swoją moc pod kontrolą, i muszę spróbować. Więc cofam się chwiejnie. Zamykam oczy. I daję z siebie wszystko.”

Kontynuacja bestsellerowej powieści "Dotyk Julii", która podbiła serca czytelników na całym świecie.

Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla ludzi o szczególnych zdolnościach.
Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu…


Kupiłam ją właśnie na stronie niePrzeczytane.pl, o której napisałam osobny post.
Cena: 22,68 zł
Tahereh Mafi "Dar Julii"

Trzeci tom bestsellerowej serii o losach Julii, która podbiła
serca czytelników na całym świecie.

Julia już wie, że tylko ona może zatrzymać Komitet Odnowy. Ale aby go pokonać, potrzebuje pomocy kogoś, komu nigdy nie potrafiła zaufać – Warnera. Podczas współpracy z nim przekona się, że nie wszystko, co wie o nim i o Adamie, jest prawdą.

Ją także kupiłam na stronie niePrzeczytane.pl.
Cena: 22,28 zł
Victoria Aveyard "Czerwona Królowa"

"– Mare Molly Barrow, urodzona siedemnastego listopada 302 roku Nowej Ery, córka Daniela i Ruth Barrowów – recytuje z pamięci Tyberiasz, streszczając moje życie. – Nie masz zawodu i w dniu następnych urodzin masz wstąpić do wojska. Chodzisz do szkoły nieregularnie, osiągasz słabe wyniki i masz na swoim koncie wykroczenia, za które w większości miast trafiłabyś do więzienia. Kradzieże, przemyt, stawianie oporu podczas aresztowania to zaledwie początek listy. Ogólnie rzecz biorąc, jesteś biedna, nieokrzesana, niemoralna, mało inteligentna, zgorzkniała, uparta i przynosisz hańbę swojej wiosce i królestwu. […]
– A mimo to jest w tobie coś więcej. – Król wstaje, ja zaś przyglądam się z bliska jego koronie. Jej końce są nieprzeciętnie ostre. Jak sztylety. –  Coś, czego nie mogę pojąć. Jesteś jednocześnie Czerwoną i Srebrną. Ta osobliwość pociąga za sobą potworne konsekwencje, których nie jesteś w stanie zrozumieć. Co zatem mam z tobą począć?"

Ta książka także kupiona w Empiku.
Cena: 34,90 zł


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie wiem jeszcze dokładnie jak mam pisać tego typu posty, więc byłoby mi bardzo miło gdybyście pisali mi w komentarzach jakieś wskazówki :)

1 komentarz:

  1. No nawet ciekawe książki sobie kupiłaś, zapasy już na zimę :D
    A i ten post wyszedł Ci bardzo fajnie, nic nie musisz poprawiać.

    VIOLAANDKASIA.BLOGSPOT.COM - KLIK!

    OdpowiedzUsuń